Počet položek: 0 0,- Kč
Bazar Interier - www.bazarinterier.cz
Vintage styl, Retro - dobové doplňky pro Váš interiér

Obchodní podmínky

Provozovatel internetového bazaru - Vlasta Srpová, Zadní Ves 34, Karlovice, 793 26, IČO:76238024. Nejsem plátce DPH.

Tel. číslo: 731 197 424

Mail: bazarinterier@antik-variat.cz

Hlavní činností je prodej použitého užitkového zboží ve stavu vždy odpovídajícímu popisu, k uváděné ceně je nutno přičíst cenu zvolené dopravy - zaslaní Balík Do ruky - cena 105 Kč (po předchozí platbě předem na náš účet č. 2100914466/2010) nebo zaslání Na dobírku (Balíkem do ruky) - cena 140 Kč. Balné si neúčtujeme, zasíláme kvalitně zabaleno prostřednictvím České pošty. Do zahraničí zasíláme dle platných tarifů České pošty.

Zboží odesíláme max. do 3 dnů od přijetí platby nebo v případě dobírky od přijetí objednávky (zpravidla však odesíláme obratem).

Zákazník má právo vrátit zakoupené zboží do 14 dní od jeho doručení Českou poštou buď zaslat zpět na adresu Bazar Interier, Vlasta Srpová, Zadní Ves 34, Karlovice, 793 26. Reklamace přijímáme na mailové adrese bazarinterier@antik-variat.cz nobo telefonicky na čísle 731 197 424 a vyřizujeme je do 7 dní, platby za vrácené či reklamované zboží odesíláme zpět max. do 7 dnů od přijetí vráceného zboží.

Vámi poskytnuté osobní údaje nám slouží pouze pro komunikaci s Vámi a zaslání zboží, neposkytujeme je třetím stranám a jsou standartně chráněna.

Copyright © www.bazarinterier.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.bazarinterier.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace